Strona Główna ˇ Mityngi AA Poniedziałek, Kwiecień 24, 2017
Nawigacja
Strona Główna
Pytania i odpowiedzi

Do pobrania

Kontakt
e-SKLEPIK Z LITERATURĄ AA
Sklep Internetowy

Najbliższe wydarzenia
  • 2017-05-05 WARSZTATY nt. TRADYCJE IX - XII i KONCEPCJE IX- XII
  • 2017-05-14 I OTWARTE WARSZTATY MEDYTACJI
  • 2017-05-26 Zaproszenie na IX Zlot Radości AA Regionu WARTA
  • WYKAZ MITYNGÓW AA REGION KATOWICE
    Ten spis nie może być używany jako lista adresowa, ani dla żadnych innych celów poza celami AA.
    Niżej zamieszczamy wykaz adresowy miejsc, w których odbywają się mityngi AA.
    Wykaz obejmuje zasadniczo trzy rodzaje mityngów AA. Mityngi ,,Otwarte'' - dla uczestników wspólnoty oraz innych osób zainteresowanych problemem alkoholowym; mityngi ,,Zamknięte'' - tylko dla uczestników wspólnoty AA oraz mityngi w Zakładach Karnych (specjalne) - tylko dla AA. Szczegółowy opis oraz sposób korzystania z wykazu dostępny jest u dołu strony.
    Uwaga! Dostęp do spisu adresowego mityngów AA jest możliwy również za pośrednictwem telefonu komórkowego z WAP/GPRS (http://aa.org.pl/wap/index.wml).

    UWAGA! Kolorem szarym oznaczone są mityngi niepotwierdzone, za które nie bierzemy odpowiedzialności, że faktycznie się odbywają w wyznaczonym miejscu i terminie.
    Pokaż:
    sortuj według:

    Niedziela

    07:00 12+12 Ustroń Rynek 4 [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    09:00 Pod Różą Opole ul. Sądowa 2 -grupa żeńska [lista zapisu] [mapka]
    09:15 Radość Życia Nysa ul. Kościuszki 4A Zakład Karny [lista zapisu] [mapka]
    09:30 Margines Strzelce Opolskie ul.Świerczewskiego 3 (Zakład Karny) [lista zapisu] [mapka]
    10:00 Aldona Nysa ul.Kościuszki 4A Zakład Karny [lista zapisu] [mapka]
    10:00 Nowe Życie Dąbrowa Górnicza ul. Katowicka (salka przy kościele pw. Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata) [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    10:00 Ibis Zabrze ul. Janika 11 (Zakład Karny) [lista zapisu] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    10:00 Drogowskaz Katowice ul. Mikołowska 32 - salka przy parafii Piotra i Pawła [Drugi otwarty] [mapka]
    10:00 Świt Katowice Pl. Ks. Szramka - salka przy kościele Mariackim [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    10:00 Nad Sekwaną Częstochowa ul. Mirowska 22 (spotkania 1 i 3 niedziela) [lista zapisu] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    10:00 Niedzielna Bytom ul. Wrocławska 5 [Trzeci otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    10:00 Alternatywa Tychy ul. Damrota 62 (przy parafii pw. św. Marii Magdaleny) [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    10:30 Pod Murami Gliwice ul. Kościelna 6 [Pierwszy otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    11:00 Niedziela Dąbrowa Górnicza ul.Adamieckiego 13 - (Ośrodek Zdrowia) [Trzeci otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    13:30 Odwaga Herby Stare ul.Krótka 4 Zakład Karny (2 i 4 niedziela) [lista zapisu] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    14:00 Za murami Gliwice ul. Wieczorka 10 (Areszt Śledczy) [lista zapisu] [mapka]
    15:30 Przywarówka Sieraków Śląski ul. Cegielniana 13 ZK w Sierakowie Śląskim (2 i 4 niedzielę) [lista zapisu] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    16:00 Nowy Dzień Wołczyn ul. Kościelna [Ostatni otwarty] [mapka]
    16:00 Anna Zabrze ul. 3 Maja 20 (salka przy kościele św.Anny) [Trzeci otwarty] [mapka]
    17:00 Maksymilian Olkusz ul. Szpitalna 9 (Klub Abstynenta "Krokusy") [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    17:00 Drugi Brzeg Racibórz Gdańska 71 salka przy Kościele P.W. Św. Józefa [Pierwszy otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
    17:00 Herkules Żory ul. Boryńska 45 - salka przy parafii [Ostatni otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    17:00 Arka Knurów ul. Niepodległości 2 (salka przy kościele -wejście od plebanii) [Ostatni otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
    17:00 Tolerancja Wodzisław Śląski ul. Szkolna 2 (dom parafialny) [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    17:00 Niedziela Częstochowa ul. Krakowska 15/17 (wejście od ul. Targowej) [Pierwszy otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    17:00 Herkules Żory Boryńska 45 50.0329200x18.6873300 [Ostatni otwarty] [mapka]
    17:30 Antoniczek Gliwice ul. Daszyńskiego 28 [Trzeci otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
    17:30 Florian Chorzów ul.Chrobrego 17 [Wszystkie otwarte] [mapka]
    17:30 Siódemka Sosnowiec ul.Orla 19 [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Niedzielna Racibórz ul. Kościelna 1 [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Nowe Życie Gorzów Śląski ul. Mała 4 (salka przy kościele Św.Trójcy) [Wszystkie otwarte] [mapka]
    18:00 Eleuteria Opole ul. Mickiewicza 1 - Dom Katechetyczny [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Kochłowice Ruda Śląska ul. Tunkla 2 (salka przy kościele pw. Trójcy Przenajświętszej) [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Piotrowice Katowice - Piotrowice ul. Radockiego 251 (Dom Nazaret) [Drugi otwarty] [mapka]
    18:00 Prawda Dąbrowa Górnicza Królowej Jadwigi 17 [Ostatni zamknięty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Wiara Brzeg ul.Jana Pawła II 2/2 [Drugi otwarty] [mapka]
    18:00 Krokus Czerwionka-Leszczyny ul. Ks. Pojdy 104 (w salkach przy kościele) [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:15 Łaziska Łaziska Górne ul.Kościelna 4 - salka przy kościele MBKRŚ (wejście od ul. Spokojnej) [Drugi otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:30 Iskra Katowice - Giszowiec ul. Górniczego Stanu 22 [Pierwszy otwarty] [mapka]
    19:00 Barbara Rybnik-Boguszowice ul.Lompy 18 - parafia [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    19:00 Pod Prąd Jastrzębie Zdrój ul.Ks.J.Popiełuszki 1A (salka przy kościele) [Pierwszy otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    19:00 Otwarta Katowice ul. Mikołowska 32 (salka przy parafii Piotra i Pawła) [Wszystkie otwarte] [mapka]
    19:00 Potrzeba Tychy Elfów - salka przy kościele św.Rodziny [Trzeci otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    19:00 Suszec Suszec ul. Św. Jana 55 - przy parafi św.Stanisława (od kwietnia do października mityngi rozpoczynają się o godz.19:00) [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]

    Poniedziałek

    09:30 Krokus Kluczbork ul. Katowicka 4 Zakład Karny [lista zapisu] [mapka]
    10:00 Sokolska Katowice ul. Sokolska 12 - salka przy kościele [Pierwszy otwarty] [mapka]
    15:00 Czyste Serca Racibórz ul. Eichendorffa 14 - Zakład Karny [lista zapisu] [mapka]
    16:00 Przebudzenie Jastrzębie Zdrój ul. Norwida 23 - Zakład Karny [lista zapisu] [mapka]
    16:00 Wiara Opole ul. Sądowa 2 -grupa męska [lista zapisu] [mapka]
    16:00 Biskupice Zabrze - Biskupice ul. Kossaka 23 (Dom Kultury Gwarek) [Wszystkie otwarte] [mapka]
    16:00 Przyjaźń Dąbrowa Górnicza Strzemieszycka 393 [Drugi i czwarty otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    17.00 Sośnica u Jacka Gliwice - Sośnica ul. Przedwiośnie 1 (salka przy kościele pw. św. Jacka) [Ostatni otwarty] [mapka]
    17:00 Odnowa Jastrzębie Zdrój Al. Józefa Piłsudskiego 62 (salka przy kościele Miłosierdzia Bożego) [Pierwszy otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA
    17:00 Wsparcie Tarnów Opolski ul. Klimasa 4 - Remiza OSP [Ostatni otwarty] [mapka]
    17:00 Ewa Tarnowskie Góry ul.Janasa 1a [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Przebudzenie Sosnowiec ul. Dobrzańskiego 99 (Klimontów) [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Piątka Piekary Sląskie ul. Damrota 19 [Ostatni otwarty] [mapka]
    17:30 Odrodzenie Paczków ul.Słowackiego 4 [Wszystkie otwarte] [mapka]
    17:30 Poniedziałkowa Zabrze Park Hutniczy 6 [Pierwszy otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    17:30 Rynek Orzesze ul.Rynek 1 (Miejski Ośrodek Kultury) [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    17:30 Szczerość Katowice ul. Korczaka 2 [Wszystkie otwarte] [mapka]
    17:30 Alfa Pszczyna ul.M.Curie-Skłodowskiej 1 [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    17:30 Dwunastka Chorzów ul. Kaliny 3 [Drugi otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Odrodzenie Rybnik ul. Wieniawskiego 7 (kościół Werbistów) [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Janek Racibórz ul.Warszawska 29 - salka przy parafi N.S.P.J [Drugi otwarty] [mapka]
    18:00 Dromader Sosnowiec ul. Słowackiego 58 [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Czeladź Czeladź ul. Legionów 2 (salka przy klasztorze) tel. 575-649-120 [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Metanoja Bytom ul. Wrocławska 5 [Pierwszy otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Hołdunowska Lędziny ul. Lewandowskiej 42 a (salka przy kościele p.w. Chrystusa Króla) [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Trzynastka Tychy ul.Kopernika 5 - salka przy kościele Jana Chrzciciela [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Kochłowice Ruda Śląska ul.Tunkla 2 (salka przy kościele pw. Trójcy Przenajświętszej) [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Jedność Dąbrowa Górnicza ul. Królowej Jadwigi 17 - salka przy kościele [Trzeci otwarty] [mapka]
    18:00 Drugie Życie Pyskowice ul. Poniatowskiego 11 salka przy kościele pw. św. Mikołaja [pierwszy i trzeci otwarty] [mapka]
    18:00 Zawsze Razem Kędzierzyn Koźle ul. Piotra Skargi 38 [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Szansa Życia Kietrz ul. Wojska Polskiego 27 [Wszystkie otwarte] [mapka]
    18:00 Quo Vadis Rybnik ul.Gliwicka 33 Szpital Psychiatryczny oddz.14; grupa kobieca [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    18:00 Egida Nysa ul. św. Piotra 1 diecezjalny dom formacyjny (wejście przez starą bramę do seminarium) [Wszystkie zamknięte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:30 Silesia Katowice Pl. Ks. Szramka - salka przy kościele Mariackim [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:30 Wiara Głuchołazy Plac Basztowy 4 (salka przy Klubie Abstynenta "Azyl") [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    18:30 Rodzina Częstochowa ul. Krakowska15/17 (wejście od Targowej) [Pierwszy otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:30 Damy Radę Częstochowa Piłsudskiego 41/43 [Pierwszy otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA
    18:45 Trójka Katowice - Dąb ul. Chorzowska 160 - salka przy parafii Jana i Pawła [Pierwszy otwarty] [mapka]
    19:00 Ostoja Gorzyce ul.Zamkowa 8 (W.O.L.O) [Wszystkie otwarte] [mapka]
    19:00 Asyż Opole ul. Czaplaka 1a salka przy kościele Jezuitów [Wszystkie otwarte] [mapka]
    19:00 Św. Antoni Przeginia Dom Ludowy [Pierwszy otwarty]
    19:00 Iskierka Ustroń Rynek 4 [Wszystkie zamknięte] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    20:00 24 Katowice ul. Mikołowska 32 - salka przy parafii Piotra i Pawła [Wszystkie zamknięte] [mapka]

    Wtorek

    10:00 24 godziny Radlin ul.Korfantego 14 - salka przy kościele [Wszystkie otwarte] [mapka]
    10:00 Zmiana na A Tychy ul. Andersa 25 (Dom Parafialny – salka na dole) [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    10:00 Wiara Będzin Wolska 45 -dom dla bezdomnych “Przytulisko” [Wszystkie otwarte] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    14:00 Krok po kroku Katowice ul. Mikołowska 10A (2 i 4 wtorek m-ca; tylko stałe przepustki) [lista zapisu] [mapka]
    15.30 Kromka Chleba Zabrze ul. Pawliczka 16 [Wszystkie otwarte] [mapka]
    16:00 Zwierciadło Zabrze ul. Sądowa 1 (tylko ostatnia niedziela m-ca) [lista zapisu] [mapka]
    17:00 Katharsis Racibórz ul. Morawska 1 - parafia [Czwarty otwarty] [mapka]
    17:00 Bronek Krapkowice ul. Krasickiego 4 (z tyłu Poczty) [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Nadzieja Olesno ul. Krasickiego 22 (Dom Harcerza) [Ostatni otwarty] [mapka]
    17:00 Victoria Strzelce Opolskie ul. Krakowska 18 [Ostatni otwarty] [mapka]
    17:00 Dwójka Katowice - Szopienice ul. Siewna 25 [Wszystkie otwarte] [mapka]
    17:00 Bariera Żory ul. Boryńska 13 (MOPS) [Pierwszy otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
    17:00 Teresa Brzeg ul. Herberta 2 (poradnia odwykowa) [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:15 Południe Ruda Śląska ul. Szyb Powietrzny 8 [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    17:30 Sigma Gliwice ul. Daszyńskiego 28 [Ostatni otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
    17:30 Wsparcie Tychy ul.Wyszyńskiego 1 - salka przy kościele [Pierwszy otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    17:30 12+12 Ustroń Rynek 4 [Pierwszy otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    18.00 Bez nazwy Racibórz ul. Jana Pawła II 6 [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    18:00 Metanoja Rybnik ul. gen. Józefa Hallera 19 - parafia Św. Józefa Robotnika [Wszystkie zamknięte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Małgosia Pszów ul. Andersa 22 [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    18:00 Zaodrze Opole ul.Hallera 2 - salka kościół bł.Czesława [Trzeci otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Blok Dąbrowa Górnicza ul. Adamieckiego 13 (Ośrodek Zdrowia) [Trzeci otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Pogoń Sosnowiec ul. Orla 19 - (salka przy kościele pw Św Tomasza Apostoła) [Wszystkie zamknięte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Odnowa Bytom ul. Ligonia 2 [Trzeci otwarty] [mapka]
    18:00 Nowa Era Jaworzno ul. M. Kolbego (Osiedle Stałe - salka przy kościele) [Drugi otwarty] [mapka]
    18:00 Feniks Kobiór ul. Rodzinna 11 - salka przy kościele [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Odnowa Branice ul. Szpitalna 18 (szpital wojewódzki) [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Słowiki Olkusz ul. Kosynierów 7 (Os. Słowiki) [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Serce Czerwionka-Leszczyny ul. Wolności 2 (Kino MOK) [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Marek Kędzierzyn Koźle ul. Racławicka 1 ( Przychodnia Terapeutyczna) [Pierwszy otwarty]
    18:00 Płomień Znicza Wojkowice ul. Jaworznik 6 (przy MOK) [Trzeci otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Iskierka 2 Bieruń Nowy ul. Wawelska 35 [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:15 Egida Bielice Bielice 127 Dom Brata Alberta [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    18:30 Katowice 93 Katowice ul. Mikołowska 32 - salka przy parafi Piotra i Pawła [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:30 Jedność Częstochowa ul. Krakowska15/17 (wejście od Targowej) [Pierwszy otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:30 Promyk - grupa kobieca Katowice Pl. Ks. Szramka przy Kościele Mariackim [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:30 Wolność Częstochowa ul. Piłsudskiego 41/43 (wejście od ul. Piotrkowskiej) [Pierwszy otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:30 Jest Sposób... Jastrzębie Zdrój Kusocińskiego 45 salka przy Parafii Podwyższenia Krzyża Św. - wejście od strony parkingu [Wszystkie otwarte] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
    18:45 1,2,3... Katowice ul. Warszawska 6 p. 202 siedziba PIK [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    19:00 Otwarte Drzwi Sternalice Sternalice 83 [Pierwszy otwarty] [mapka]
    19:00 Hajduki Chorzów-Batory ul. Farna 3 - salka przy kościele WNMP [Ostatni otwarty] [mapka]
    19:00 Światło Ozimek ul.Częstochowska 8 (salka katechetyczna przy parafii św.Jana Chrzciciela) [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    19:00 Na Bończyku Mysłowice ul. Jastruna 15 - Salka przy kościele [Pierwszy zamknięty] [mapka]
    20:00 DOBRY WIECZÓR Katowice Dudy Gracza 6 (Słoneczna Kraina) [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA
    21:00 Główny Cel Katowice ul. Mikołowska 32 - salka przy parafi Piotra i Pawła [Wszystkie otwarte] [mapka]

    Środa

    09:00 Klara Opole ul.Czaplaka 1a - (przy kościele O. Jezuitów) [Ostatni otwarty] [mapka]
    10:00 Niedzielna Racibórz ul. Kościelna 1 [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    10:00 Świt Katowice Pl. Ks. Szramka - salka przy kościele Mariackim [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    11:00 I Krok Zabrze ul. Wolności 192 [Trzeci otwarty] [mapka]
    15:30 Franciszek Zabrze ul. Lompy 18 [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    16:00 Stop-Nowe Życie Jastrzębie Zdrój ul.Norwida 23 - Zakład Karny [lista zapisu] [mapka]
    16:00 Klucz Mysłowice ul. Rynek 8a - Poradnia Leczenia Uzależnień [Wszystkie otwarte] [mapka]
    16:00 Recydywa Tarnowskie Góry ul. Opolska 17a - Areszt Śledczy [lista zapisu] [mapka]
    16:00 W Drodze Mysłowice ul. Szymanowskiego 6 (1 i 3 środa m-ca - tylko stałe przepustki) [lista zapisu] [mapka]
    17:00 Krokus Racibórz ul.Szewska 5 [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Szansa Zdzieszowice ul.Chrobrego 34 - za Biedronką [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    17:00 Adren Otmuchów ul.Jana Pawła II (przy plebanii) [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Rokita Zabrze ul. Andersa 34 - (D.P MOPR) w świetlicy środowiskowej [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    17:00 Krokus Zawiercie Sienkiewicza 4 salka przy kościele [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Jola Radzionków ul. Kurzaja 19 - (Urząd Miejski) [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:15 Premiera Ruda Śląska ul.Ballestremów 16 [Ostatni otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    17:30 Przebudzenie Mikołów ul. Okrzei 14 [Pierwszy otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18.00 Rynek Bytom ul. Ks. Koziołka 3 ( salka przy kościele wejście od ul. Strażackiej) [Drugi otwarty] [mapka]
    18:00 Odrodzenie Rybnik ul. Wieniawskiego 7 (kościół Werbistów) [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Andrzej Rydłutowy ul.Plebiscytowa 9 - (Domek Maryi) [Wszystkie zamknięte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Wolny Wybór Głubczyce ul.Niepodległości UMiG - Klub Abstynenta [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Egida Nysa ul. św. Piotra 1 diecezjalny dom formacyjny (wejście przez starą bramę do seminarium) [Pierwszy otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Eleuteria Opole ul. Mickiewicza 1 Dom Katechetyczny [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Alfa Prudnik pl.Farny - Dom Katechetyczny [Pierwszy otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
    18:00 Arka Dąbrowa Górnicza ul. Ludowa 6 - salka kościoła św.M.Kolbe [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Astra Sosnowiec ul. Kaliska 25 (budynek Caritasu) [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Nowa Droga Katowice ul. Mikołowska 32 (salka przy parafii Piotra i Pawła) [Drugi otwarty] [mapka]
    18:00 Piotrowice Katowice - Piotrowice ul. Radockiego 251 (Dom Nazaret) [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Sławków Sławków ul. Kościelna 11 Budynek MOPS [Trzeci otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA
    18:00 Początek Tychy ul. Nałkowskiej 19 (kościół św.Benedykta) [Pierwszy otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 24 godziny Radlin ul. Korfantego 14 - salka przy kościele [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Zdrój Jastrzębie Zdrój ul.1 Maja 36 salka ,,Józefa'' w podziemiach Parafii p.w. NSPJ [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Alternatywa Tarnowskie Góry ul. Powstańców 2 Salka przy Kościele Matki Bożej Królowej Pokoju [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Tu i Teraz Jaworzno ul. Długa 16 [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Przystań Zabrze ul. Bończyka 25 Grupa Kobieca [Grupa kobieca - wszystkie mityngi zamknięte] [mapka]
    18:00 Grodziec Będzin Słowackiego 2 (GRODZIEC) [Wszystkie otwarte] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA
    18:15 Camel Toszek ul. Gliwicka 5 - OLO-oddział odwykowy [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    18:30 Pierwszy Krok Częstochowa ul. Piłsudskiego 41/43 - wejście od ul. Piotrkowskiej [Pierwszy otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:30 24 Constans Gliwice ul. Bernardyńska 19 [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:30 U żródeł Wisła ul. 1 Maja 69 (budynek Straży Miejskiej, obok dworca PKP) [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:30 Nadzieja Lędziny ul. Pokoju 37 [Wszystkie otwarte] Wjazd wózkiem inwalidzkim
    18:30 Ufność Częstochowa ul. Krakowska15/17 -(wejście od Targowej) [Pierwszy otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    19:00 Ewolucja Wodzisław Śląski Szkolna 2 [Pierwszy otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    20:00 Dynastia Katowice ul. Sokolska 12 - salka przy kościele [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    20:00 Środek Ornontowice ul.Zamkowa 4 - salka przy probostwie [Wszystkie zamknięte] [mapka]

    Czwartek

    10:00 Witold Zabrze Park Hutniczy 6 [Wszystkie otwarte] [mapka]
    10:00 Jutrzenka Pszczyna ul.3 Maja 15 [Ostatni otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    16:00 Nadzieja Bytom ul. Wrocławska 4 [lista zapisu] [mapka]
    17:00 Prawda Wodzisław Śląski ul. Szkolna 2 - dom parafialny [Trzeci otwarty] [mapka]
    17:00 11 Krok Jastrzębie Zdrój ul.św. Katarzyny 1 [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    17:00 Gama Głogówek ul.Batorego 8 [Ostatni otwarty] [mapka]
    17:00 Ludwik Sosnowiec Szpitalna 1 Pawilony przy Szpitalu Miejskim w Zagórzu [Pierwszy otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    17:00 Świt Knurów ul. Kapelanów Wojskowych 5 (salka w Kościele - wejście od plebanii) [Ostatni otwarty] [mapka]
    17:00 Nowe Życie Leśnica ul. Kozielska 2 punkt konsultacyjny [Otwarty wzalezności od potrzeb] [mapka]
    17:00 Nowa Zawadzkie ul.Lubliniecka 3 (przy kościół św.Rodziny) [Ostatni otwarty] [mapka]
    17:00 WILHELMINA Katowice - Szopienice Krakowska 138 (przy MOPS) [Wszystkie otwarte] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA
    17:30 Wawrzyn Ruda Śląska - Wirek ul. Nowary (salka przy kościele św.Wawrzyńca) [Drugi otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    17:30 Florian Chorzów ul.Chrobrego 17 [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    17:30 Promyk Tychy Tychy ul. Andersa 25 (Dom Parafialny – salka na dole) [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    17:30 Oddział 7 Toszek ul. Gliwicka 5 co drugi czwartek(w OLO - oddział odwykowy) [lista zapisu] [mapka]
    18.00 Nowe Życie Katowice - Bogucice ul. Markiefki 89 (przy parafii św. Szczepana) [Wszystkie otwarte] [mapka]
    18:00 Nadzieja Rybnik ul.Gliwicka 33 (Szpital Psychiatryczny oddz.14) [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    18:00 Janek Racibórz ul.Warszawska 29 - salka przy parafi N.S.P.J [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    18:00 Znicz przy klubie Będzin ul. Małachowskiego 22 (w podwórzu, w siedzibie Zwiazku Głuchoniemych) [Trzeci otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Odrodzenie Bytom ul. Wrocławska 5 [Pierwszy otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Łabędź Gliwice ul. Wolności 1a (Łabędy) - salka w byłym dom kultury, wejście z tyłu budynku [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Górnik Zabrze ul. Roosevelta 104 (salka przy parafii pw św.Józefa) [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Zacisze-Zygmunta Świetochłowice ul.1 Maja 5 [Wszystkie otwarte] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Nowe Życie Branice ul.Szpitalna 18 (szpital wojewódzki) [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Pokora Wolbrom Skalska 20 (bud. MOPS) [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 A2 Katowice ul. Macieja 10 - bud. Izby Wytrzeźwień [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Wiara Głuchołazy Plac Basztowy 4 (salka przy Klubie Abstynenta "Azyl") [Wszystkie otwarte] [mapka]
    18:00 Nowa Droga Łazy ul. T. Kościuszki 89 -salka przy parafii N.S.J [Ostatni otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:15 Nike Dąbrowa Górnicza ul. Oświecenia 41 (przy kościele Nśw. Marii Magdaleny w Ząbkowicach) [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:30 Pokora Częstochowa ul. Piłsudskiego 41/43 - wejście od ul. Piotrkowskiej [Pierwszy otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:30 U Franciszków Opole pl. Wolności 2 [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:30 Tarcza Częstochowa ul. Krakowska 15/17 - (wejście od Targowej) [Pierwszy otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:45 Czwartkowa Katowice - Dąb ul. Chorzowska 160 - salka przy parafii Jana i Pawła [Pierwszy otwarty] [mapka]
    19:00 Herkules Żory ul.Boryńska 45 - salka przy parafii [Drugi otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    19:00 Krok Ligota Turawska ul. Główna 34 - salka obok kościoła [Ostatni otwarty] [mapka]
    19:00 Akron Borki Wielkie ul. Alarda 3 (salka za klasztorem) [Wszystkie otwarte] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    19:30 Rzeczywistość Sosnowiec Orla 19 przy kościele Św. Tomasza (tel. 736-741-132) [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    20:00 Młodzi AA Katowice ul. Mikołowska 32 - salka przy parafi Piotra i Pawła [Ostatni otwarty] [mapka]

    Piątek

    09:00 Suszec Suszec ul. Św. Jana 55 - przy parafii św. Stanisława [brak danych] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    16:00 Stop-Nowe Życie Jastrzębie Zdrój ul.Norwida 23 - Zakład Karny [lista zapisu] [mapka]
    17:00 Bronek Krapkowice ul. Krasickiego 4 (z tyłu Poczty) [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Szansa Zdzieszowice ul. Chrobrego 34 - za Biedronką [Ostatni otwarty] [mapka]
    17:00 Nowe Życie Kluczbork ul.Jana Pawła II 7 (Dom Katechetyczny) [Ostatni otwarty] [mapka]
    17:00 W drodze Opole ul. Głogowska 25B [Ostatni otwarty] [mapka]
    17:00 W drodze Dąbrowa Górnicza ul. Piłsudskiego 92 (Przychodnia Zdrowia - II piętro) [Pierwszy otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    17:00 Skowronek Nysa ul. KEN 1A (Ośrodek Pomocy Społeczniej) [Wszystkie otwarte] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    17:15 5 kwietnia Ruda Śląska ul. Górnośląska 26 (salka przy kościele pw. św. Barbary) [Drugi otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    17:15 JEST WYJŚCIE Tarnowskie Góry Opatowicka 112 (przy kościele MB Miłości i Sprawiedliwości Społecznej) [Wszystkie otwarte] Wjazd wózkiem inwalidzkim
    17:30 Piątkowa Zabrze Park Hutniczy 6 [Drugi otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
    18:00 Metanoja Rybnik ul. gen Józefa Hallera 19 - parafia Św. Józefa Robotnika [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Helios Racibórz ul.Szkolna 21 [Trzeci otwarty] [mapka]
    18:00 Małgosia Pszów ul. Andersa 22 [Wszystkie otwarte] [mapka]
    18:00 Piątkowa Jastrzębie Zdrój ul.1 Maja 45 (nad pocztą) [Drugi otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Odnowa Kędzierzyn Kożle ul. B. Krzywoustego 2 (kościół Ducha Świętego) [Wszystkie otwarte] [mapka]
    18:00 Iskierka Olesno ul. Ks. Aleksandra Brunona 2 [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Alfa Prudnik pl.Farny - Dom Katechetyczny [Ostatni otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
    18:00 Pogoń Sosnowiec ul. Orla 19 - (salka przy kościele pw. Św Tomasza Apostoła) [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Sosnowiec 97 Sosnowiec ul. Kaliska 25 - (budynek Caritasu) [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Maksymilian Olkusz ul. Szpitalna 9 (Klub Abstynenta "Krokusy") [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Znicz Będzin ul. 9 Maja 2 (salka przy Kościele NMP Syberka) [Trzeci otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Dom Katowice - Panewniki ul. Związkowa 20 [Trzeci otwarty] [mapka]
    18:00 Dwójka Katowice - Szopienice ul. Siewna 25 [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Pacyfik-męska Katowice ul.Dudy Gracza 6 Słoneczna Dolina [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    18:00 Ogniwo Mysłowice ul.Katowicka 18 [Wszystkie otwarte] [mapka]
    18:00 Milenium Tychy Plac Zbawiciela 1 - przy kościele św M.Kolbe [Trzeci otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Wolność Szymiszów ul. Ligonia 12 dom spotkań przy Kościele Zesłania Ducha Św. [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Nadzieja Rogoźnik Kościuszki (Sołtysówka) [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA
    18:00 Krokus Zawiercie Sienkiewicza 4 salka przy kościele [Czwarty otwarty] [mapka]
    18:15 U Hanysów Rybnik-Boguszowice ul. Małachowskiego 38 - Dom Parafialny [Pierwszy otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:15 Camel Toszek ul. Gliwicka 5 - OLO-oddział odwykowy [Wszystkie otwarte] [mapka]
    18:30 Nadzieja - grupa kobieca Katowice ul. Mikołowska 32 (salka przy parafii Piotra i Pawła) [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:30 Koszutka 2001 Katowice ul. Misjonarzy Oblatów 12 - salka przy kościele [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:30 Wspólnota Chorzów ul.Chrobrego 17 [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:30 Tu i teraz Częstochowa ul. Piłsudskiego 41/43 - wejście od ul. Piotrkowskiej [Pierwszy otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:30 Feniks Częstochowa ul. Krakowska15/17 (wejście od Targowej) [Pierwszy otwarty] [mapka]
    19:00 Ostoja Brzeg ul.Jana Pawła II 2/2 (Klub Abstynenta) [Pierwszy otwarty] [mapka]
    19:00 Górnik Dąbrowa Górnicza ul. Legionów Polskich 36 [Trzeci otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    21:00 1-szy raz Tychy ul. Damrota 62 (salka przy kościele pw. Marii Magdaleny) [Wszystkie otwarte] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    21:30 Origo Zabrze ul. Franciszkańska 1 (Salka przy Kościele) [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    22:00 Nocna Katowice ul. Mikołowska 32 (salka przy parafii Piotra i Pawła) [Ostatni otwarty] [mapka]

    Sobota

    10:00 Nadzieja Lubliniec ul.Jana III Sobieskiego 6 Zakład Karny (2 i 4 sobota) [lista zapisu] [mapka]
    10:00 Odbicie-męska Mysłowice ul. Szymanowskiego 10 (Areszt Śledczy) [lista zapisu] [mapka]
    10:00 Surrender is freedom Katowice Mikołowska 32 anglojęzyczna/english-speaking (w salce przy Parafii Piotra i Pawła) [Wszystkie otwarte] [mapka]
    15:00 Nadzieja Brzeg ul.Chrobrego 29 (Zakład Karny) [lista zapisu] [mapka]
    15:00 Quo Vadis Piekary Śląskie ul. Ks. Ficka 7 [Trzeci otwarty] [mapka]
    16:00 Nadzieja Rybnik ul. Gliwicka 33 (Szpital Psychiatryczny oddz.14) [Wszystkie otwarte] [mapka]
    16:00 Pokora Wolbrom Skalska 20 (bud. MOPS) [Ostatni otwarty] [mapka]
    16:30 Sobótka Mikulczycka Zabrze - Mikulczyce ul. Tarnopolska 57 [Ostatni otwarty] [mapka]
    16:30 Serce-kobieca Dąbrowa Górnicza ul. Adamieckiego 13 (Ośrodek Zdrowia) [Pierwszy otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    16:45 Sobotnia Tychy ul.Wyszyńskiego 1 - salka przy kościele [Wszystkie zamknięte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    17:00 Krokus Racibórz ul.Szewska 5 [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Nadzieja Olesno ul. Krasickiego 22 (Dom Harcerza) [Ostatni otwarty] [mapka]
    17:00 Wsparcie Opole Plac Kopernika 12 Grupa dla nowicjuszy (wejście obok murów obronnych) [Wszystkie otwarte] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    17:00 Radość Dąbrowa Górnicza ul. Królowej Jadwigi 17a (salka przy kościele) [Trzeci otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    17:00 Jawor Jaworzno ul. M. Kolbego Osiedle Stałe - salka przy kościele [Drugi otwarty] [mapka]
    17:00 Piosek Mysłowice ul. Gwarków 1 [Wszystkie otwarte] [mapka]
    17:00 Sobotnia Sosnowiec ul.Blachnickiego 9 (salka przy kościele MB Fatimskiej w Zagórzu) [ostatni zamknięty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    17:00 Posłanie Brzeg ul. Księdza Makarskiego 49 salka przy kościele p.w. Miłosierdzia Bożego [Wszystkie otwarte] [mapka]
    17:15 Promień Ruda Śląska ul. Karola Goduli 22 (salka przy kościele Ścięcia św. Jana Chrzciciela) [Ostatni otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    17:30 Jutrzenka Pszczyna ul.3 Maja 15 [Ostatni otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Andrzej Rydułtowy ul.Plebiscytowa 9 (Domek Maryi) [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Zaodrze Opole ul. Hallera 2 - salka kościół bł.Czesława [Trzeci otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:30 Serce Katowice ul. Przyklinga 12 - salka przy kościele [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:30 Kairos Częstochowa ul. Piłsudskiego 41/43 - wejście od ul. Piotrkowskiej [Pierwszy otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    19:00 Odrodzenie Rybnik ul. Wieniawskiego 7 (kościół Werbistów - tylko ostatnia sobota miesiąca) [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    19:00 Tama Katowice ul. Mikołowska 32 - salka przy parafii Piotra i Pawła [Trzeci otwarty] [mapka]
    19:00 Pod Prąd Jastrzębie Zdrój ul. Ks.J.Popiełuszki 1A (salka przy kościele) [Wszystkie zamknięte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    19:30 Serce Ruda Śląska ul. Wita Stwosza 2 - salka przy kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa [Ostatni otwarty] [mapka]
    20:00 Metanoja Rybnik ul. gen Józefa Hallera 19 - tylko przedostatnia sobota miesiąca [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    22:00 Na Luzie Katowice ul. Mikołowska 32 (salka przy parafii Piotra i Pawła) [Wszystkie otwarte] [mapka]




    Legenda:
    Wykaz mityngów AA sortowany jest w układzie dni tygodnia lub miejscowości. Przy czym domyślnym układem sortowania są dni tygodnia. W tym układzie poszczególne kolumny oznaczają:
    1 - godzina rozpoczęcia mityngu, 2 - nazwa Grupy, 3 - nazwa miejscowości, 4 - szczegółowe dane adresowe oraz rodzaj mityngu, który jest wytłuszczony i spięty w nawiasy klamrowe.

    Zasadniczo każda grupa AA ma minimum 4 mityngi w miesiącu (jeden tygodniowo).
    Opis rodzajów mityngów AA tworzony jest według następującego klucza:

    [Wszystkie zamknięte] - mityngi ,,zamknięte'' w każdym tygodniu miesiąca.
    [Wszystkie otwarte] - mityngi ,,otwarte'' w każdym tygodniu miesiąca.
    [Ostatni otwarty] - w ostatnim tygodniu miesiąca mityng ,,otwarty'' natomiast w pozostałych ,,zamknięty''.
    [Pierwszy otwarty] - w pierwszym tygodniu miesiąca mityng ,,otwarty'' natomiast w pozostałych tygodniach miesiąca mityngi ,,zamknięte''.
    [Trzeci zamknięty] - w trzecim tygodniu miesiąca mityng ,,zamknięty'' natomiast w pozostałych tygodniach miesiąca mityngi ,,otwarte''.
    [Drugi i trzeci zamknięty ostatni spikerski] - w ostatnim tygodniu miesiąca mityng ,,spikerski'', w drugim i trzecim tygodniu mityngi ,,zamknięte'' pozostały/e otwarte.
    [Lista zapisu] - mityngi w Zakładach Karnych lub Aresztach Śledczych - dla osób z ,,zewnątrz'' obowiązuje lista zapisu. Prosimy zgłaszać wcześniej chęć uczestnictwa w tego rodzaju mityngach do służb danego Regionu.

    Informacja o zlotach oraz innych publicznych wydarzeniach AA
    Dyżur On-Line

    Dyżur on-line odbędzie się w dniu 2017-04-24
    w godzinach 18:00 - 20:00

    Z dyżuru skorzystało już 10140 osób; łączny czas rozmów:2972 gdz. 2 min.
    Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
    Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
    Copyright © Fundacja Biuro Służby Krajowej AA, Wszelkie Prawa Zastrzeżone